Ahora

Eramaja ehitamise etapid

1
Ettevalmistustööd
Suunatud ehitusplatsi enda ettevalmistamisele, ajutiste kommunikatsioonide (vesi, elekter) ja juurdepääsuteede tagamine veoautodele ja ehitussõidukitele. Selles etapis viiakse läbi geodeetiline märgistus, ala tsoneeritakse vastavalt ehitusplaanidele sektoriteks, territoorium puhastatakse, paigaldatakse tara, püstitatakse ajutised ehitised (laod, vahetusmajad ja muud ruumid).
2
Vundamendi ehitus
Vundamendi rajamine on ehitustööde kõige olulisem etapp. Vundament on mis tahes struktuuri alus. Vundamenti saab valmistada erinevate tehnoloogiate abil. Need võivad olla valmis raudbetoonplokid, monoliitplaadi valamine, mördi valamine raketisse, müüritise ehitus, aga ka vaivundamendid.
3
Seinte püstitamine
Seinad võivad olla tellistest, kivist, poorbetoon- ja raudbetoonkonstruktsioonidest, samuti kasutades elementhoonete paigaldamise tehnoloogiaid ja kasutades valmis metallkonstruktsioone.
4
Katuse paigaldus
Katuse püstitamine on selle ehitusetapi lõpetamine. Püstitatakse sõrestikusüsteem, paigaldatakse tuule-niiskuskaitsekiht. Katus ise võib olenevalt hoone projektist olla valmistatud rullkattest, metallplekist, komposiit- või naturaalsetest plaatidest.
5
Hüdroisolatsioon, soojusisolatsioon ja heliisolatsioon
Üldehitustööde vormis soojustustööd hõlmavad kolme valdkonda - hüdroisolatsioon, soojusisolatsioon ja heliisolatsioon. Seda tüüpi tööde kvaliteetne teostamine kaitseb hoone vundamenti, seinu ja katust niiskuse sissetungimise eest, suurendab hoone energiasäästlikke omadusi (talvel hoiab soojas ja suvel on mugav temperatuur) ning säästab hoonet väliskeskkonna müra.
6
Siseviimistlustööd on iga ehituse üks viimaseid etappe.
Need hõlmavad sisevaheseinte paigaldust, erinevat tüüpi krohvimist, plaatimist, pahteldamist, akna- ja uksesüsteemide paigaldust, põrandakatet, eterniitplaatide süsteemide paigaldust ja paigaldust, keraamiliste ja tehiskivide ladumist, fassaadikatteid jne.
7
Haljastus
See on ehitustööde lahutamatu osa. Õueala korrastamine, piirdeaia, piirdeaedade ja väravate ehitus, maastikukujundus: kaldakaitse, basseinide rajamine, lehtlate ja puhkealade rajamine, muruplatside korrastamine automaatse niisutussüsteemiga, tänavavalgustuse paigaldus ja palju muud. Ehitustööde maksumust mõjutavad ka vuukide tihedus, kvaliteetne heliisolatsioon ja materjalide keskkonnasõbralikkus. Peaasi, et maja oleks väga töökindel. Ettevõte lubab igale kliendile individuaalset lähenemist ja osutatavate teenuste kvaliteeti. Muudame Teie kodu hubaseks ja elamiseks mugavaks, kvaliteetselt ja mõistliku aja jooksul!
8
Korterite majade büroode remont
Remont ja kaunistamine on meie tegevuse põhisuund. Sisaldab kõikide pindade värskendamist, seinte tasandamist, torustiku, elektrijuhtmete vahetust ja muid töid. See on suurepärane võimalus kortermaja või kontori ümberkujundamiseks. Ettevõte lubab igale kliendile individuaalset lähenemist ja osutatavate teenuste kvaliteeti. Muudame Teie kodu hubaseks ja elamiseks mugavaks, kvaliteetselt ja mõistliku aja jooksul!