Ahora

Remont ja
uus
ehitus

Meie kogemus üle 20 aasta

Ahora

Meie Ahora firmast

AHORA on spetsialiseerunud terviklike teenuste pakkumisele korterite, majade, büroode ja mitteeluruumide remondi, restaureerimise ja paigalduse valdkonnas. Meie ettevõte teostab igasuguse keerukusega remonditöid, viime Teie keerukaid ideid ellu. Töötame uusehitiste, teisese arenduse, büroode, katusekorterite, kaupluste ja restoranidega. Aastate jooksul oleme suutnud end kehtestada kohusetundliku tootjana. Tellimuse maksumus ja tingimused lepitakse kohe kokku. Teostame remonditöid kõrgel tasemel, seetõttu võtame vastu esmaklassilisi tellimusi, garanteerime kvaliteedi ja individuaalse lähenemise igale kliendile.

Eramajade ehitus

Majade ja suvilate „võtmed kätte“ ehitamine on töömahukas ja keeruline protsess, mis nõuab professionaalset lähenemist. Mis tahes hoonete ja rajatiste ehitamise lähenemisviisid hõlmavad tööde ja tegevuste kogumit ehituse erinevates etappides. Kogu selliste tööde valikut nimetatakse üldehitustöödeks.

Elektripaigaldustööd

Meie firma "AHORA" teostab täismahus elektritöid. Juhtmed korteris, majas või kontoris tuleb teha õigesti, järgides kõiki olemasolevaid standardeid. Ohutus ja mugavus sõltuvad elektritööde professionaalsest sooritamisest. Kogu teabe saate meiega ühendust võttes.

Sanitaartehnilised tööd

Me teostame täielikku valikut igasuguse keerukusega santehnilisi töid: kütte-, veevarustus-, kanalisatsioonisüsteemide paigaldus koos santehniliste seadmete paigalduse ja ühendamisega, korterites, suvilates, maamajades, aga ka äri- ja tööstusrajatistes . Kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimine.

Demonteerimistööd

Lammutustööd on üks põhilisi töid majade, korterite ja büroode rekonstrueerimisel. Demonteerimine peab toimuma asjatundlikult, tehnilisi ja regulatiivseid nõudeid järgides. Teostame erineva paksusega seinte demonteerimist mis tahes materjalidest. Telliskivi, kips, betoon, tuhaplokk, penoplokk, puit.

Ehitustööd

Firma "AHORA" pakub täielikku valikut ehitustöid: Mullatööd, Vundamendi ehitus, Telliskivitööd, Katusetööd, Lammutustööd, Üldehitustööd, Viimistlustööd (Laed, Seinad, Plaatimistööd, Põrandad). Lisaks sellele me pakkume Tisleritööd, Välitööd, Kliimaseadmete paigaldus

Disain ja projektiarendus

Ehitusprojektide väljatöötamine, sh elektri- ja ventilatsioon. Ehitusdokumentatsiooni koostamine ja hooldus. Arhitektuurne ja disainilahendus
Meie partnetid

Meie toetame neid ja nemad meid.

Galerii

Oleme kogunud teile terve raamatukogu koos kõigi meie töödega

Võtke Meieha ühendust!